מגשי אירוח - הטרנד שלא מפסיק לצבור פופולריות

האם אתם יכולים לדמיין לעצמכם אירוע משמח כלשהו שאינו כולל מנה ראשונה ומנה עיקרית, אנשים רבים אינם יודעים זאת אבל גם חברות שונות בארץ מזמינות מגשי אירוח לחלק גדול מן אירועי החברה וכנסים שהם מקיימים ולכן אנחנו באתר סלסלה החלטנו להסביר לכם את מה שחשוב בנושא.

הישראלים ידועים בתור אנשים שאוהבים לשלב אוכל ושתייה כחלק מאירועים שמחים במהלך החיים שלהם. ברוב המוחלט של האירועים השמחים בהם השתתפנו יכולנו למצוא מזון ושתייה כחלק מן האירוע, גם באירועים בהם לא מקיימים ארוחה חגיגית עדיין ניתן לראות בופה המתקיים לאורך האירוע או מספר מנות ראשונות אשר מוגשות לשולחנות הסועדים.

נכון להיום קיימות מספר שיטות נפוצות במיוחד בהן משתמשים על מנת להגיש אוכל ושתייה באירועים שונים, השיטות הנפוצות ביותר הן: הזמנת שירותיה של חברת קייטרינג שדואגת לכל עניין האוכל באירוע מתחילתו של האירוע ועד סופו, ניתן גם לערוך שולחן בופה שיעמוד לאורכו של כל האירוע והאורחים יוכלו לגשת אליו ולמזוג לעצמם אוכל לצלחת.

שתי השיטות שציינו אפוא הן שיטות הקיימות כבר זמן רב מאוד, לאורך השנים האחרונות צצה לה שיטה חדשנית שלא מפסיקה לצבור פופולריות, בכל שנה ניתן לראות יותר ויותר אנשים וחברות שר בוחרים להשתמש בשיטה זו, אנחנו כמובן מדברים על מגשי אירוח לאירועים.

במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע החיוני בנוגע לשיטה החדשנית – מגשי אירוח לאירועים.

מגשי אירוח – על מה אנחנו מדברים?

ישנם אנשים רבים שאינם יודעים למה מתכוונים כאשר הם שומעים את המושג “מגש אירוח”, לשם כך הכנו עבורכם מספר מפורט ומלא על השיטה.

כפי שכבר סיפרנו לכם, מגשי אירוח הם שיטה חדשנית בה משתמשים על מנת להגיש אוכל באירועים שונים, כל מגשי האירוח שתבחרו להזמין לאירוע שלכם יגיעו עד אליכם כאשר הם מוכנים ומכילים בתוכם את כל המנות בהן הייתם מעוניינים.

כיום ניתן למצוא מגש אירוח הכוללים בתוכם את כל סוגי המזון שאתם רק מסוגלים לחשוב עליהם, תוכלו למצוא מגש אירוח בשריים, מגש אירוח חלבי, מגש אירוח הכוללים בתוכם קינוחים וגם מגש אירוח הכוללים בתוכם פירות.

לא משנה איזה סוג מזון תבחרו, כל מגשי האירוח שבחרתם להזמין יגיעו כאשר הם ארוזים באופן הרמטי השומר על רמת האיכות והטריות של המזון.

חלק גדול מן החברות הקיימות במדינת ישראל בוחרות להזמין מגש אירוח לאירועי חברה שהן מקיימות מכיוון שמגש אירוח נותן מענה נהדר לאירועים בסדר גודל קטן יחסית.

במידה ותבחרו להזמין מגש אירוח לאירוע שאתם עורכים, אתם למעשה תוותרו על הצורך בהזמנת שירות מלא מחברת קייטרינג וכך תחסכו לעצמכם לא מעט כסף.

החברה בה תבחרו תכין את כל המנות בהן בחרתם ותסדר אותן בצורה יפה על מגשי האירוח, כאשר כל מגשי האירוח יהיו מוכנים וארוזים באופן הרמטי הם ישלחו אליכם, כל מה שישאר לכם לעשות זה להוריד את כל האריזות ממגשי האירוח ולסדר שולחן מעוצב עליו תשימו את כל המגשים.

מגשי אירוח

סוגים שונים של מגשי אירוח

ברוב המוחלט של המקרים מגשי אירוח יכללו בתוכם מספר מנות שונות אשר ניתן לאכול אותן בביס אחד בלבד, לצידן של מגשי האירוח בדרך כלל ימצאו להן קערות של סלטים, מגשים המכילים סוגים שונים של גבינות ( אם מדובר בתפריט חלבי), מגשים המכילים בתוכם סוגים שונים של ירקות ובחלק מן המקרים גם מגשים המכילים בתוכם את פירות העונה.

באופן הזה כל אחד מן האורחים יכול לבחור לעצמו את המנות שהוא אוהב ולהרכיב ארוחה מגוונת. נכון להיום מגשי האירוח הפופולריים ביותר הם: מגשים המכילים כריכים קטנים, המגשים יכולים לכלול בתוכם מיני המבורגרים או כריכים קטנים מכל מיני סוגים ובכל מיני פרזנטציות.

סוג נפוץ נוסף של מגש אירוח הוא מגש אירוח המכיל בתוכu טורטיות קטנות, סוג זה נחשב לנפוץ במיוחד מאחר וניתן להכין מגוון רחב של טורטיות בטעמים שונים.

מגש אירוח – מתי להזמין ומתי עדיף להימנע?

ברוב המוחלט של המקרים אנו נראה שימוש בשירות מגש אירוח לאירועים קטנים יחסית שכמות האורחים בהם אינה עוברת את ה-120 אנשים וכאשר בעלי השמחה אינם רוצים להזמין שירות קייטרינג מלא.

כיום ניתן לראות שימוש נרחב בשירות של מגש אירוח בבריתות מילה לילד או ילדה, במסיבות רווקות ורווקים, בארוחות משפחתיות חגיגיות וגדולות, באירועי חברה כאלה ואחרים, באירועים שונים הנערכים בבתי כנסת ועוד.

מגשי האירוח מעניקים לאורחים את האפשרות ליהנות מאוכל איכותי, טעים וטרי, מעבר לכך בעלי האירוע אינם צריכים לשלם סכומים כספיים גדולים עבור צוותי קייטרינג מאחר והם אינם זקוקים למלצרים, לקירור מזון ולאנשי צוות אחרים.

גם באירועים הנחשבים לקטנים בהם כמות האורחים אינה גדולה מ-120 אנשים, עדיין לכל אחד מהאורחים יש סגנון אחר באוכל. שימוש בשירות של מגש אירוח מספק מענה מצויין גם לבעיה זו – כל מגש אירוח מכיל בתוכו כמות קטנה של מנות, ברוב המקרים בין 10 מנות ל-24 מנות, מספר המנות במגש משתנה בהתאם לגודל של המנה ולסוג המנה.

תמיד ניצבת בפניכם האפשרות להזמין כמות גדולה של מגש אירוח מאותו סוג כדי שכל האורחים באירוע יספיקו לטעום את המנות, לעומת זאת אתם יכולים להזמין סוגים שונים של מגש אירוח כדי שהבופה יהיה מגוון.

ככל שכמות מגשי האירוח השונים תהיה גדולה יותר, כך הסיכוי “לפגוע” לטעמם של מרבית האורחים הוא גבוה יותר. כל אחד מן האורחים באירוע שלכם הוא בעל טעם שונה באוכל – יכול להיות כי חלק מן האורחים שלכם הם צמחוניים או שמא טבעוניים, יש כאלה שלא יכולים לאכול מזונות המכילים סוכר וכאלה אלרגיים למזונות המכילים גלוטן.

ככל שהמגוון של מגשי האירוח יהיה רחב יותר, כך אתם תוכלו להיות בטוחים יותר שכל אחד מן האורחים ימצא מנה אחת לפחות שמתאימה לו.

ברוב המקרים בהם כמו האורחים באירוע עתידה להיות גדולה יותר מ-120 אנשים, העדיפות תהיה להשתמש בשירותי קייטרינג מלאים. אתם תמיד יכולים להזמין מספר רב של מגש אירוח, אך כאשר מדובר באירועים בסדר גודל גדול, קיים קושי רב בניהול של נושא האוכל.

כאן נכנסת לתמונה חברת הקייטרינג שמטרתה העיקרית היא לדאוג לנושא האוכל לאורך כל האירוע ולתת לבעלי האירוע שקט כדי שיוכלו ליהנות מהאירוע שלהם.

מגש אירוח – בוחרים רק בחומרי גלם טריים

הבחירה שלכם בחברת מגש אירוח לאירוע שלכם היא בחירה חשובה ומשמעותית שתשפיע רבות על הצלחת האירוע שלכם.

אחת הנקודות החשובות ביותר אותה יש לבדוק עם כל אחת מחברות מגשי האירוח בהן אתם מעוניינים היא הטריות של חומרי הגלם בהם החברה משתמשת.

יש לציין כי לא כל חברות מגשי האירוח הן באותה רמה, חשוב מאוד לבדוק את חברת מגשי האירוח בה אתם מעוניינים טרם הבחירה בה.

אל תתביישו לשאול את החברה בה אתם מעוניינים האם היא משתמשת בחומרי גלם טריים בלבד, כמו כן אנחנו ממליצים לכם לוודא כי חומרי הגלם שהחברה משתמשת בהם אכן מתאימים לעונת השנה בה עתיד להתקיים האירוע שלכם.