7 אירועים שמחייבים משלוח מגש פירות מרענן ומפנק!

7 אירועים שלא ניתן לחגוג בלי משלוחי פירות

אתם רוצים להמתיק את יומו של אדם קרוב לכבוד אירוע משמח ומרגש? תנו לעשות את מה שאנחנו יודעים ולשלוח בשמכם משלוחי פירות! לאילו אירועים מתאימים מגשי הפירות? כמובן שלכל האירועים! עם זאת, לפניכם 7 האירועים שלא ניתן לחגוג אותם בלי אננס, תות, תפוח, דובדבן ומנגו!

1 מתוך 7 אירועים – משלוח מגש פירות לאירוסין של חברים ובני משפחה

קיבלתם תמונת סלפי ובה נראה זוג קרוב לליבכם מחויך, מאושר ועם טבעת נוצצת? אנחנו נברך אותו בשמכם עם משלוחי פירות מפנקים! אז נכון, היום שלהם גם כך מתוק, אך מגשי פירות מאיתנו ימתיקו אותו אפילו יותר. אך זהו רק 1 מתוך 7 אירועים שאי אפשר לחגוג בלי מגש פירות, הישארו איתנו כדי לגלות את השאר.

2 מתוך 7 אירועים -משלוח פירות מפנק ליום הולדת 

אתם רוצים לשמח את אמא או אבא, סבא או סבתא, בן או בת הזוג, חבר או אח ליום ההולדת? אינכם צריכים לברר מהי מידת החולצה של אבא ואיזה בושם אחותכם אוהבת. מה אתם כן צריכים לעשות? להזמין להם מגש פירות כאן מהאתר שלנו! היום בו נולדו האנשים הקרובים אליכם, הוא הזדמנות מצוינת בשבילכם להזכיר להם עד כמה מתוקים חייכם בזכותם…

משלוח פירות מפנק ליום האהבה

פעמיים בשנה אתם זוכים לחגוג את אהבתכם – ביום האהבה העברי והלועזי. משלוחי פירות מפנקים למקום העבודה לא רק הופכים את יום האהבה למתוק במיוחד, אלא גם מאפשרים לבן או בת הזוג שלכם להתגאות בכם. מגשי הפירות שלנו מוצעים בגדלים שונים, ובאפשרותכם להוסיף להם מתנות רומנטיות: יין אדום, שוקולד בצורת לבבות ועוד…

משלוח פירות מפנק לכבוד הגיוס/ שחרור

אז מה מעניקים במתנה לאדם קרוב שמתגייס או משתחרר מצה”ל? מתנה שהיא ברכה להצלחה ודרך מתוקה! עם משלוחי פירות מפנקים של “סלסלה”, גם אתם תוכלו להצדיע למתגייס או למשוחרר הטרי. מגש פירות הוא מתנה חגיגית, מתוקה וכזו שפשוט כולם אוהבים!

משלוח מגש פירות מפנק לג’וב חדש, התחלה מתוקה!

אחרי תהליך מיונים ארוך, ראיונות ומבדקים מקצועיים, מבשר לכם אדם קרוב אליכם כי הוא קיבל את הג’וב הנחשק! אז איך מאחלים “בהצלחה בתפקיד החדש”? כמובן שעם משלוחי פירות מפנקים שמתאימים לכל אירוע ולכל אחד, בטח שלפני התחלה חדשה!

7 אירועים המחייבים משלוחי פירות

משלוח פירות מפנק למעבר לדירה חדשה

זוג חברים או בני משפחה עברו לדירה חדשה? נכון לכתיבת שורות אלו, חנוכת בית לא ממש אפשרית. ובכל זאת, תוכלו אתם לחגוג עם הקרובים אליכם את המעבר המרגש עם מחווה מפנקת, טעימה ומתוקה! תפריט הפינוקים שלנו כולל גם מגשי פירות יבשים, עינוגי שוקולד, מגשי גבינות ויין ועוד…

משלוח פירות מפנק לאירוע לידה

אז מה מעניקים לחברה טובה שילדה? ברור שמגש עם פירות ליולדת! ברגע בו אתם מקבלים את ההודעה על הלידה, הדבר האחרון שאתם רוצים להתעסק בו הוא לחשוב מה לקנות לה, מה היא ובן זוגה צריכים ומהו מותג התינוקות המועדף עליה. הראו ליולדת הטרייה ולבן זוגה אהבה עם משלוחי פירות מפנקים שלנו!

אז את יומו של מי תרצו להמתיק? לפרטים נוספים והזמנות, התקשרו – 073-7596751